Vitajte na stránke

     Tato stránka je venovaná 360° panoramatickým fotografiám a taktiež zaujímavých miest ktoré som navštívil. Na stránke nájdete rôzne fotografie krásnych prírodných scenérii, ale aj obcí a ich historických pamiatok.

 

Čo na stránke nájdete

    Na tejto stránke nájdete 360° panoramatické zábery v rozlíšení 50Mpx vo forme scénických prehliadok v ktorých sa môžete ľubovoľne pohybovať v ktoromkoľvek smere. Fotografie sú nafotené tak aby  mali čo najväčšiu hĺbku ostrosti a bolo v nich čo najviac detailov pri maximálnom priblížení. Ku každému miestu je napísané niečo z jeho histórie a pôvodu miesta, ktoré sa nachádza na fotografiách.

 

O vzniku stránky

    Za celou stránkou stojím ja (Marek Mikulášek). Nápad vytvoriť túto stránku som dostal v čase keď som sa vážnejšie začal zaoberať panoramatickou fotografiou ako takou, ale hlavne 360° panorámou vo forme 3D prehliadok. Stránka začala vznikať v Októbri 2011 vytvorením hlavnej štruktúry a postupným dotváraním pomocou ďalšieho doprogramovania a skúšania rôznych spôsobov zobrazovania prezentácií. Stránka je ešte len v začiatkoch, postupne sa rozširuje či z hľadiska prehľadnosti alebo aj ďalších nafotených záberov, ktoré budem postupne fotografovať.

    Dúfam, že sem časom pribudnú aj zábery niektorého z členov nášho foto-klubu „Digitaleye“ a budú sa tu nachádzať nie len moje zábery, ale aj chalanov z klubu.

 

Poďakovanie

  

Aj touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým tým, ktorý mi pomohli pri tvorbe tohto webu formou:

  • Písania textov na stránku
  • Sprístupnenia miest na ktoré by som sa nedostal
  • Finančnej podpory na rozšírenie tohto webu
  • Fotografii

 

Ak by ste mali záujem o finančnú podporu webu kontaktujte nás cez Menu => Napíšte nám

Za všetky príspevky veľmi ďakujeme.

 

Ponuka

    Ak sa vám fotografie zapáčili a mali by ste záujem o vyfotografovanie miesta, ktoré je vám blízke neváhajte a napíšte nám cez Menu => Napí šte nám.

    V prípade záujmu o nafotenie komerčných 3D prehliadok reštaurácii, barov alebo obchodov nájdete viac informácií Menu => O nás => Ponuka.

 

Autori a spoluautori

Marek Mikulášek

Miriama Srnková

Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.

Vyhľadávanie

Kontakt

Marek Mikulášek

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míľnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.