O mne

    Volám sa Marek Mikulášek a pochádzam z Hlohovca. Túto stránku som sa rozhodol vytvoriť už pred nejakým časom keď ma zaujala netradičná panoramatická fotografia vo forme 360°prehliadok.

 

    Fotografovaniu som sa začal venovať po tom, čo som si na základnej škole kúpil môj vôbec prvý digitálny fotoaparát (rok: 2004). Keďže ma fotografovanie upútalo začal som sa o fotografovanie zaujímať vážnejšie. Navštevoval som rôzne fotografické fóra a čítal rôznu literatúru.

      

    Na základe toho som si kúpil moju prvú zrkadlovku, s ktorou som sa pomaličky učil pracovať (rok: 2006). Neskôr som si kúpil výkonnejšie telo a rozšíril výbavu. Venoval som sa fotografovaniu prírody popri turistike, prechádzkach  a občas aj rôznych spoločenských udalostiach, keď som narazil na 3D-panoramaticke fotografie vo forme prezentácie.

        

    Táto fotografia ma zaujala natoľko že som sa zaujímal o túto fotografiu čoraz viac (rok: 2011) a po mojich pokusoch som sa rozhodol vytvoriť takéto fotografie miest, ktoré som navštívil  pokiaľ to situácia bude umožňovať.

 

V prípade otázok alebo námetov ma môžete kontaktovať cez Menu => Napíšte nám

Vyhľadávanie

Kontakt

Marek Mikulášek